Į pradžią Kontaktai Svetainės žemėlapis
Karakasinė pirtis (25 nuotraukos)

       Naujas veiklos etapas - suprojaktuota, pastatyta ir įrengta karkasinė pirtis Vilniuje, Balsių rajone.

 

 

 

Išskirtinės pirtys  (20 nuotraukos)
Išskirtinio dizaino lauko pirtis iš 120mm storio tašų Prancuzijoje (12 nuotraukų)

 Ši pirtis buvo pastatyta vaizdingoje Prancuzijos vietovėje. Pirtyje yra garinė su malkomis kūrena krosnele, patalpa dušo kabinai, WC, poilsio kambarys ir didelė terasa po stogu, kurioje dar galima pastatyti ir japonišką kubilą.

. Pirtis Prancuzijoje

Pirtis be terasos. (8 nuotraukos)

Nedidelė, 20 kv.m  pirtelė, vienašlaičiu stogu            

 

Plonasienė rąstinė pirtis RĄSTA 1 (7 nuotraukos)

           Ši pirtis pastatyta iš 45 mm storio tašų. Bendras statinio plotas 31 m2, garinės ir prausyklos  - po 5 m2, poilsio kambarys - 10 m2, terasa - 9 m2. Garinėje pastatyta IKIKIUAS MINI malkomis kūrenama krosnelė. Įrengti gultai - dviem lygiais. Prausykloje irengtas suolas masažui, pirties procedūroms.

 

Rąstinės pirties rekonstrukcija (12 nuotraukų)
Rąstinė pirtelė "RAUHALA" (12 nuotraukų)

                 Nauja suomių kompanijos LAGERHOLM FINNSAUNA pirtis "RAUHALA". Tai 20 m2 pirtelės pastatas , turinti tris patalpas : garinę - 4,5m2, prausykla 3,0m2, bei poilsio kambariu 12,5 m2 - ir nemaža terasą 7,7 m2 po stogu. PIrties pastato dizianas nors ir paprastas, bet puikiai deri prie šiuolaikinių privačių namų architektūros.

               Greitai surenkama, nelieka statybos šiukšlių, nesudarkoma aplinka, lengvo tipo pamatai, galima statyti ir ant ažuolonių kaladžių ar sutankinto žvyro.

Rąstinė pirtelė "VESI" (20 nuotraukos)

Maža pirtis 

Ši pirtelė, tai mažiausia plonasienių tašų pirtelė, kurioje galima įrengti malkomis kūrenamą krosnį. Tai nedidelė šeimyninė pirtis. Garinė - 4 m 2,  toks pats ir poilsio kambarys. Pirtelė surenkama per 5-6 darbo dienas. Garinės patalpa prišildoma per 45-60min, žiemos metu - iki  dviejų valandų. Šiluma puikiai laikosi, nes garinės lubos papildomai apšiltintos. Tokia pirtelė puikiai tinka sodų bendrijos sklypuose šalia jau esančių vasarnamių.

Rąstinė pirtis (10 nuotraukų)

Ši rąstinė pirtis suprojektuota ir pastatytą pagal klijento pageidavimus po vienu stogu turėti garinę ir prausyklą, poilsio kambarį su išėjimu į terasą, WC, katilinę bei sandėlį, kuriame sumontuota ventiliacijos sistema. Šios pirties planas pateiktas žemiau.

 

Pirtis - nuo projekto iki rakto (16 nuotraukų)

Ši masyvo rąsto pirtis pastatyta, laikantis trdicinių pirčių projektavimo ir statybos taisyklių. Pirtes dydis - 18 kv.m. Garinė - 4 kv.m, prausimosi patalpa - 2 kv. m., likusi dalis - priepirtis. Klientui pageidaujant, įėjimo  į pirtį durys - suprojektuotos dvigubo pločio durys, atsidarančios į įšorę. Taip vasaros metu atidarytos durys kartu su terasa padidina priepirčio erdvę.

  • Kaitinimosi patalpoje pastatyta Suomiška malkinė krosnelė, kurios pakura išvesta į priepirtį.
  • Dvi sienos iškaltos liepos dailylente.
  • Lubos apšildintos su garo izoliacija. Įrengta naturali vewntiliaciją.
  • Garinėje ir prausimosi patalpoje įrengti vandens surinkimo trapai.
  • Patalpų lubos apšildintos ir iškaltos liepos daililente. Priepirčio grindys- pušinės masyvo lentos.
  • Visi langai  - mediniai su stiklo paketais.
Nedidelė rąstinė pirtis su terasa (12 nuotraukų)
Pirtis pastatyta iš 14 cm pjautinių medienos (pušies) rastų.  Ši pirtis pastatyta ir įrengta per du mėnesius. Šalia pirties sumontuota Suomijos kompanijos UPONOR nuotekų valymo sistema, puikiai sutalpinta į nedidelį sodo bendrijos sklypą.  
Pirtis name, bute (93 nuotraukos)
Pirtelė įrengti galima tiek nuosavame name, tiek bute, ir netgi rekonstruojamoje palėpėje. Visa tai įmanoma, tačiau būtina pasitarti su tais, kurie Jums įrenginės sauną. Taip išvengiama galymų klaidų: neįvedama ventiliacija, neteisingai įvedamas vandens įvadas, ir dar daug kitų klaidų. Mes visuomet mielai konsultuojame, parenkame krosneles (elektrines ar malkines), patariame, kaip geriau išdėstyti plautus. Prieš pradedant darbus, visuomet padarome pirtelės išplanavimą: kaip ir kiek aukštų bus išdėstyti plautai, kur stovės krosnelė. Tokį planelį suderiname su užsakovu, ir įmamės darbo.