Į pradžią Kontaktai Svetainės žemėlapis
Jūsų krepšelis
(tuščias)
Pirtys
Rąstiniai namai
Projektai
Darbų galerija
  Prekių kategorijos
 • Pirtys patalpų viduje
 • Rąstinės pirtys lauke
 • IKIKIUAS pirties krosnelės
 • Elektrinės pirties krosnelės
 • Pirties aksesuarai
 • Ypatingi pasiūlymai
 • Katalogo navigacija: Pradžia/IKIKIUAS pirties krosnelės

  Malkomis kūrenamos krosnelės
  Šiuolaikiškai kaimo pirčiai
  Elektrinės krosnelės
  Su elektra kaip kaimiškoje pirtyje

                                          

  Šeimyninė Suomijos įmonės IKI-Kiuas Oy krosnelės yra originalaus dizaino, atskleidžiančio akmenų grožį. Ne viena Azijos kompanija jau bandė kopijuoti suomių išradimą, tačiau, gamintojų nuomone, dėl prastesnės medžiagų kokybės nė viena kopija neprilygsta originalui nei garo kokybe, nei ilgaamžiškumu.
  Įmonėje gaminamos malkinės ir elektrinės įvairių galingumų krosnelės. Akmenys akumuliuoja šilumą ir tolygiai atiduoda ją į aplinką, kurioje kurį laiką laikosi 50-70 laipsnių temperatūra. Tai, kad vandenį ant akmenų galima pilti iš visų pusių, leidžia reguliuoti garų intensyvumą ir pasiskirstymą patalpoje, o karšto oro srautas nuo akmenų paviršiaus vienodai sklinda į visas puses ir netgi sėdintiems ant apatinių gultų nebūna vėsu.  MALKOMIS KURENAMOS ŠEIMYMINĖS PIRTIES KROSNELĖS

   

    Labai švelnaus ir gausaus garo paslaptis slypi IKI malkomis kūrenamų krosnių apvalioje formoje ir didelėje akmenų įkrovoje. Tokios konstrukcijos krosnis garinės patalpos stipriai neįkaitiną, nes šiluma išgaunama garo pavidalu, užpylus vandenį ant įkaitusių akmenų. Įkaitęs oras laisvai cirkuliuoja pro akmenis visu krosnelės paviršiumi, užtikrindamas pakankamą šilumos kiekį visiems, netgi sėdintiems ant apatinio gulto. Nepaisant to, IKI malkomis kūrenamų krosnelių akmenų įkrova yra didelė, garinės patalpa įkaista greitai dėl didelio pakuros ir, į spiralę susukto, dūmtraukio paviršio sąlyčio su akmenimis ploto (apie 1 m2) bei laisvai cirkuliuojančio oro pro nerūdijančio plieno apsauginį tinklą. Kūrenant apie 1 valandą, garinės patalpa įkaista iki 60-70 0C. Dėka gero ir efektyvaus degimo proceso bei gero šilumos atidavimo, malkų sunaudojama žymiai mažiau nei įprastai.

  Praktiškos ir gerai suprojektuotos IKI malkomis kūrenamų krosnių detalės suteikia galimybę lengvai ir maloniai jomis naudotis. Erdvi ir plati degimo kamera leidžia iš karto užkrauti didesnį kiekį malkų, o į viršų atverčiamos durelės ir ilga pakura – vartoti ilgas (iki 50 cm) medienos pliauskas. Degimo rezultatas yra švarus, todėl krosnelėje nėra nei degimo kameros grotelių, nei pelenų liuko
  Kaip standartas, IKI malkomis kūrenamos krosnys gaminamos su pakura iš garinės, tačiau galimas variantas su pakura iš priepirčio, ar iš kitos šalia esančios patalpos.IKI malkomis kūrenamos krosnys yra įpatingai saugios. Akmenis juosiantis nerūdijančio plieno tinklas, skirtingai nei įprastų krosnelių paviršius, neįkaista labai stipriai. Instrukcijoje reikalaujamas saugus atstumas iki greitai užsiliepsnojančių medžiagų sudaro tik 10 cm. Dėl tos priežasties, net ir mažoje garinėje patalpoje galima naudoti šią malkomis kūrenamą krosnį.

  ELEKTRINĖS ŠEIMYMINĖS PIRTIES KROSNELĖS

   

  Kompanijos IKI elektrinės krosnelės yra šiuolaikiško dizaino ir paprastai valdomos. Pilant vandenį ant įkaitusių akmenų, pagamina daug drėgno ir labai švelnaus garo, kaip ir malkomis kurenamose krosnyse. Efektyvus oro srauto judėjimas tarp akmenų, turinčių didelį kontaktinį plotą su kaitinimo elementais, užtikrina greitą ir gerą akmenų įkaitimą. IKI elektrinėse krosnelėse naudojami specialūs U-formos kaitinimo elementai, kurie iš visų pusių apdedami akmenimis.
  Akmenys apsaugo kaitinimo elementus nuo erozijos, kurią sukelia dideli ekstremalūs temperatūrų pokyčiai bei įtampos, atsirandančios dėl įkaitusių akmenų plėtimosi. Šias krosneles galima montuoti nedideliu atstumu nuo medinių sienų (5-10cm), todėl pirtyje lieka daugiau erdvės gultų išdėstymui. IKI elektrinių krosnelių korpusas ir akmenis apjuosiantis tinklas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl yra ilgaamžis. IKI krosnelės turi įmontuotą mechaninį valdymą, arba gali būti valdomos išoriniu pulteliu.